top of page

Królewska uczta i wypoczynek Twojego pupila

Traktowanie naszych pupili po królewsku to nasza główna zasada. Staramy się zadbać o wprowadzanie na rynek najwyższej jakości produktów dla psów i kotów. W parze z jakością idzie wyrafinowany smak, który zadowoli najbardziej wymagających pupili. Bardzo doceniamy branże, które traktują zwierzęta jak członków rodziny i dbają o ich komfort na równi z ich właścicielami. Takim miejscem jest Hotel Zamek Janów Podlaski, w którym luksus miesza się z niesamowitymi terenami natury idealnymi na długie spacery.Czym się kierować przy wyborze hotelu na pobyt z psem?

Przede wszystkim komfortem poruszania się po terenie obiektu oraz dostępnością do terenów spacerowych. Zmiana otoczenia dla psa może być stresująca, dlatego warto oswoić go z otoczeniem i wybrać się na dłuższą wycieczkę po okolicy. Jeśli teren stanowią lasy, plaże i tereny zielone dla pupila będzie to masa nowych wyrażeń i dużo emocji. Wybór hotelu, który znajduje się blisko natury sprawi, że nie tylko dla nas pobyt stanie się miejscem odpoczynku i relaksu, ale również pupil zmieni otoczenie i będzie miał możliwość eksplorowania nowych terenów.Co warto zabrać ze sobą?

Odpowiednie spakowanie pupila na wyjazd jest kluczowe. Warto na wyjazd nie zmieniać podawanej wcześniej karmy, aby nie wystąpiły problemy żołądkowe. Należy spakować również posłanie, kocyk lub ulubioną zabawkę pupila tak, aby stworzyć mu przestrzeń bezpieczną z przedmiotami mu znanymi. Warto sprawdzić czy hotel oferuje miski dla pupila, wtedy nie musimy zabierać swoich. Nie zapominajmy też o małych woreczkach, aby zawsze posprzątać na spacerze po swoim przyjacielu.
Czy istnieje miejsce idealne na wypoczynek z pupilem?

Hotel Janów Podlaski to miejsce unikatowe, w którym komfort i nowoczesność harmonizują z czystą, nieskalaną przyrodą. Hotel umożliwia pobyt z pupilem i zapewnia wszystkie potrzebne udogodnienia dla czworonożnych przyjaciół.Co czeka na miejscu:

  • Miseczki do posiłków,

  • Paczka niespodzianka (przekąski marki 77Petfood),

  • Rozległe tereny, po których zwierzęta mogą wolno biegać i spędzać czas z właścicielami,

  • Możliwość swobodnego przebywania z pupilem wewnątrz całego obiektu (poza strefą spa i wellness),

  • Dedykowane kosze w kształcie psów, które ułatwiają sprzątania po pupilach podczas spacerów na zewnątrz

  • Zawieszki na drzwi informujące o przebywającym w pokoju zwierzęciu.


Cały teren obiektu idealnie sprawdzi się dla miłośników przyrody, ponieważ do dyspozycji gości jest aż 40 hektarów terenu zielonego ze zbiornikiem wodnym i plażą. Wszystkie miejsca dostępne są dla pupili, dzięki czemu aktywnie mogą spędzić wypoczynek i eksplorować nowe tereny.
149 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page